Cooltúra
D23: Impozáns kínálattal rajtol a Disney+
A D23 alkalmából kaptunk egy montázsvideót, ami igyekszik összefoglalni, micsoda kínálattal rajtol majd el novemberben a Disney+ előfizetéses szolgáltatás. A látottak alapján bőven lesz miből válogatnunk.
- Írta: Shifty
Friss hírek
A Sony törölte a CES 2021-es trailer dátumait
A CES 2021 digitális adásán a Sony számos PlayStation 5-játék hozzávetőleges megjelenési dátumát megvillantotta, később viszont a kékek újra feltöltötték a szóban forgó videót, ezúttal törölve a külsős címek dátumait.
Cyberpunk 2077 - mesterkélt volt a 2018-as demó
Egyre több információ szivárog ki a Cyberpunk 2077 kulisszái mögül, az összképet látva pedig talán nem is olyan meglepő a végeredmény. Jason Schreier a hamis bemutatóról és a későn megkezdett fejlesztésről írt a legújabb riportjában.
Hitman 3 - PC-n bajos az előző részek integrációja
A Hitman 3 egyik legnagyszerűbb különlegessége, hogy a játék önmagába integrálja az előző két epizód tartalmait, ha már egyszer megvásároltuk azokat. Igen ám, de az Epic Games Store exkluzivitása PC-n bezavar a képletbe.
Elite Dangerous: Odyssey - infók a településekről
A csúszások miatt egy keveset még várnunk kell az Elite Dangerous: Odyssey megjelenésére, de egy fejlesztői Q&A-nek köszönhetően már most megtudhatunk ezt-azt a lábon bejárható új településekről.
The Last of Us-sorozat - új rendező a fedélzeten
Eddig is tudhattuk, hogy a Chernobyl írója felel majd a The Last of Us-sorozat forgatókönyvéért, most viszont az is kiderült, hogy ki valósíthatja meg ezt a gyakorlatban. A rendezői székbe egy Oscar-jelölt direktor került.
-
Cyberpunk 2077 - mesterkélt volt a 2018-as demó delphijos, 2 perce
-
Az utolsó előtti konzolgeneráció? Blog delphijos, 9 perce
-
Cyberpunk 2077 és a para Blog Neotechtr, 57 perce
-
2020-as játékok rangsorolva. Blog mumia76, 2 órája
-
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered teszt godach, 3 órája
-
Sackboy: A Big Adventure teszt Darksiders84, 11 órája
-
The Mandalorian - 2. évad sorozatkritika Anemjóját, 2021. január 10.
Friss blog
- Neotechtr Az utolsó előtti konzolgeneráció?
A PC-t is beleértve! Merre tart a jövő és hova vezethet a streaming?...
- mumia76 2020-as játékok rangsorolva.
Az összes egyjátékos játék amit 2020-ban végigjátszottam, a legjobbtól a legrosszabbig rangs...
- Nate Hope Retrospektív - Nagymenők filmkritika
Az álomvilág vége. ...
- Neotechtr Cyberpunk 2077 és a para
Ha a hülyeség fájna......
- warg8 Magyarítás, mint hobbi, és a Divinity: Original Sin 2
Amikor sok éve belecsöppentem a Skyrim magyarításába, álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyi...
Kommentek
Szólj hozzá!
A hozzászóláshoz be kell lépned.
ez csak a licenszelt tartalmaknál állna meg esetleg de a saját tartalmaira természetesen mindenkinek "monopoliuma" van hiszen ő hozta létre a saját pénzéből
Vagyis azé az előny aki érdekesebb tartalmat gyárt.
De amit mondasz azt értem, csak ha saját gyártású a sorozat akkor miért osztaná meg a rivális szolgáltatóval mondjuk az HBO a game of Thrones-t ? Ki tudja hány millió előfizetőt hozott neki aki csak a sorozat miatt regisztrált? Ezt lehetetlen lenne szabályozni, meg a saját gyártás végét is jelentené.
#23: Almát hasonlítasz körtével.
Ez olyan mint a gyümölcstermesztés aki maga dolgozza fel és értékesíti amit megtermelt annak sokkal több a bevétele mint aki csak eladja a terményt. Ugyanígy van a Disney is, ahelyett hogy értékesítené a saját jogait, inkább saját szolgáltatást indít, a Fox megvásárlása is egyértelműen ezért történt. Mi alapján mondjuk meg hogy a Disney nem indíthat szolgáltatást és inkább adja el a jogait a Netflixnek (kevesebb pénzért mintha saját szolgáltatással értékesítené)?
Amikor minden bejön és nem elterjedt akkor a legdrágább.
Kivéve a 400 forintos Kezdő csomaggal induló makettes újságok. Na azt elhiszem nektek
Fél töltő koromban, 2x1gb seedszerverért fizettem 2x10000 forintot és az itthoni 5 megáért meg 12 ezret. Pont azért mert nem volt választás. Az UPC-m alapcsomagja akkoriban volt 8 ezer és nem volt vezetékes telefonom de a mobilom is feltöltőkártyás volt.
Ehhez képest most 2gb netért (nem adatforgalom, hanem gyorsaság) 2 mobilért ami korlátlan, fullos hádés csomagért hbomaxpackostól, moziklubbostól, mindenestől alig fizetek 20 ezret. Nem beszélve olyan kedvezményekről mint az Xbox one 69-50 ezer készülékkedvezményért, csak maradjunk náluk.
Olyan utópiákat láttok, hogy nem tudom honnan szeditek de hihetetlen.
Nem széthúzás ez hanem nekünk lehetőség hogy a sok közül azt válasszuk ami szimpi, megéri. És ezért meg is tesznek mindent. Szerintem
Ehhez képest most drágábban kapunk kevesebbet, mert minden szolgáltató azzal foglalkozik, hogy ne legyen helyettesíthető a másikkal.
Azt hiszitek, előfizetek valamire x összegért és akkor minden jár érte.
Nagy, változatos az étvágyad játékok és sorozatok terén akkor fizetni kell érte. Zsíroskenyér a legolcsóbb és Piri néninél megkapom attól, hogy a feta sajttal töltött paprikáért 30km-t kell mennem és 15x annyiba kerül.
Szeretném én, hogy minden ingyen legyen de ez nem megoldható.
Max az ébredjetek borítóján alszanak együtt az emberek is az oroszlánokkal.
Nekem az nem kényelem, hogy havi 40-50$-ért 3-4 szolgáltatásra kell előfizetnem, amiből 2-t cserélgetnem kell két másikkal, ha meg valamihez kedvet kapok, akkor az pont ott elérhető, amit múlt hónapban felfüggesztettem, hogy feliratkozzak máshova.
Ez a havi 40$ előfizetési díj, amibe 3 szolgáltatás talán belefér, már olyan összeg, hogy ha egy évig félreteszed, tudsz magadnak építeni egy szervert 6-8TB háttértárral, dobsz rá egy freeNAS-t és torrentről lehúzol rá mindent, ami érdekel. Azon az egy éven túl pedig azt a napi 0.2KWh-t költöd rá (kb. 1 havi Netfilx ára évente) és minden elérhető, ami érdekel. Na ez a kényelem.
Nekem anno a videó majd DVD tékákkal sem volt gondom, ez sem más. Max nem kell biciklizni esőben.
Az exkluzív tartalom egyszerűen egy versenyellenes hozzáállás, mert ahelyett, hogy a szolgáltatás minőségével és/vagy jobb árakkal becsalogatná a felhasználót, a kizárólagossággal bezsarolja. Ha valami mindenhonnan érdekel, így nincs és nem is lehet verseny. Ezt már leírtam akkor is, amikor arról volt szó, jó-e hogy fragmentálódik a játékpiac ezzel a sok launcherrel/bolttal, mint most legutóbb az Epic Store, és Streamnél pedig ez fokozottan van jelen.
Aki annyira szereti hogy élő is fizet, az azért elég hamar ledarál egy évadot.
Exkluzivitás meg mindenhol van és itt még egy külön hardver sem kell hozzá mint pl a konzoloknál.